Praca w Polsce elektryk Wroclaw
  • Wrocław

  • 15.02.2021

  • Wynagrodzenie: 17 Zl

  • Umowa Zlecenie

Praca elektryk z zakwaterowaniem dla ukraińców.
Firma rekrutacyjna Personal Progres obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk - mieszkaniówka Miejsce pracy: Wroclaw.

WYMAGANIA:
  •  wykształcenie zawodowe;
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku;
  •  sumienność i elastyczność,
  • umiejętność układania instalacji elektrycznych w konstrukcjach z gęsto zbrojonego betonu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nowa i stara instalacja budowlana;
  • instalacja urządzeń sterujących systemów oświetleniowych;
  • instalacja systemów odbiorczych i komunikacyjnych;
  • prace konserwacyjne i naprawcze;
  • ukladanie instalacji elektrycznych w żelbetonie;
  • inne obowiązki charakterystyczne dladanego stanowiska.
OFERUJEMY:
  • bardzo dobre zarobki od 17-19 PLN/h netto;
  •  możliwość nadgodzin płatnych;
  • możliwość zaliczek już po 5 dniach pracy;
  • możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach z internetem;
  • ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę;
  • pomoc koordynatora w załatwieniu formalności zwiazanych z rozpoczęciem pracy (otwarcie konta bankowego).