Praca Dla Elektryka Z Ukrainy
  • Gorzów Wielkopolski

  • 24.05.2021

  • Wynagrodzenie: 19 PLN/h

Rekrutacja pracowników z Białorusi i Ukrainy do pracy na budowie. Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o.
zatrudnię doświadczonych elektryków budowlanych i przemysłowych do pracy krótkoterminowej .
Wymagania:
  •  wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku.
Obowiązki:
  • Zadania elektryka budowlana - mieszkaniowa - montaz tras kablowych;
  • Montowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej; Wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej; dobieranie, użytkowanie, instalowanie i obsługiwanie maszyn i urządzeń elektrycznych oraz aparatury sterującej i pomiarowej;
  • montowanie układów zasilania, sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 19 PLN/h;
  • Legalne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika;
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek;
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy);
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę 200 PLN/mies;
  • Opieke polskiego koordynatora oraz pomoc w załatwianiu formalności (wiza pracownicza do Polski z Ukrainy).