Praca elektryk bez znajomości języka
  • Starogard Gdański

  • 15/09/2020

  • Wynagrodzenie: 17-18 zl

Personal Progres to Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy o europejskich standardach z branży pozyskiwania i zarządzania personelem na terenie Europy. Naszą specjalizacją i głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski.
Firma rekrutacyjna z Ukrainy poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko: ELEKTROMONTER, ELEKTRYK(Elektryk budowlany).
Zadania
  • Montaż instalacji elektrycznych;
  • Rozkładanie okablowania.

Wymagania:
  • Doświadczenie na ww. stanowisku;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd;
  • Umiejętność zrozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na Umowa Zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17-18 zl netto/h;
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę;
  • Praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy;
  • Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy;
  • Stałą opiekę oraz wsparcie polskiego opiekuna firmy Personal Progres podczas całego okresu zatrudnienia
  • Możliwość regularnych zjazdów do Ukrainy;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.