Oferty pracy Elektryk Warszawa
  • Warszawa

  • 08.04.2021

  • Wynagrodzenie: 18 zl

Poszukujemy elektryków do stałej współpracy w ciekawej i pełnej wyzwań pracy, zatrudnimy pracowników z Ukrainy.

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji teletechnicznych na obiekcie (systemy sygnalizacji pożaru, systemy gaszenia gazem, miejscowe zabezpieczenia gaśnicze);
  • uruchamianie instalacji niskoprądowych;
  • serwis i konserwacja instalacji niskoprądowych;
  • współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym.

Oczekujemy
  • wykształcenia o profilu technicznym;
  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki i pneumatyki;
  • dobrych umiejętności organizacyjnych.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności od 17-18 zl netto/h;
  • Umowa Zlecenie bezpośrednio z zakładem pracy;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Realna możliwość rozwoju;
  • Zakwaterowanie w nowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w pobliżu firmy (mieszkanie 0 zl/mies).