Praca elektryka na budowie Opole
  • Opole

  • 20/12/2020

  • Wynagrodzenie: 17 zl

Firma rekrutacyjna z Ukrainy obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK.
Miejsce pracy: Opole.
Poszukujemy doświadczonych Elektryków do pracy w obiektach prywatnych, praca w Opolu dla Ukraińców.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach
  • Montaż oświetlenia
  • Wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjną stawkę godzinową od 17 Zl netto/h.

Wymagania:
  • Wieloletnie doswiadczenie na stanowisku Elektryka. Sumienne wykonywanie powiezonych obowiazkow. Umiejetnosc pracy wedlug rysunku technicznego.

Zawody:
  • Elektryk budowlany (wymagany staż - lata: 1).