Praca elektryka montaż linii kablowych przy budowie torów kolejowych
  • Gdańsk

  • 29.01.2021

  • Wynagrodzenie: 16-18 zl

Praca w Polsce dla ukraińców elektryk, Firma rekrutacyjna z ukrainy zatrudni elektryka na Umowa Zlecenie.
Montaz instalacji elektrycznej. Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i osób chcących się nauczyć zawodu. Oferujemy możliwość dużego rozwoju i zdobycia kompetencji umożliwiających wysokie zarobki.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie instalacji i sieci kablowych;
  • Układanie kabli zasilających i sterowniczych;
  • Montaż zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych, sterowania ruchem kolejowym i teletechnicznych;
  • Wykonanie instalacji w szafach sterowniczych, aparatowych i na stojakach kablowych;
  • Prefabrykacja stojaków kablowych, szaf aparatowych od urządzeń elektroenergetycznych, sterowania ruchem kolejowym i teletechnicznych;
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 16 Zl netto/h;
  • Zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie,
  • Wsparcie w rozwoju zgodnie z profilem działalności firmy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Zapewniamy noclegi, posiłki regeneracyjne, dojazdy(praca w delegacji od poniedziałku do piątku).

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność- praca w delegacji,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP.