Praca Elektryk w Gorzowie Wielkopolskim od zaraz
  • Gorzów Wielkopolski

  • 09.07.2021

  • Wynagrodzenie: 19 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Firma rekrutacyjna Personal Progres sp. z o.o.
obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Elektromonter,Elektryk Miejsce pracy:  Gorzów Wielkopolski.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż elektryki budowlanej / elektryki przemysłowej Praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych.
Wymagania:
  • Min rok doświadczenia w pracy na budowie;
  • wykształcenie techniczne w kierunku elektrotechnicznym (średnie, zawodowe);
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej – falowniki, regulatory, sterowniki, czujniki.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie,
  • podstawa 19 PLN/h netto + premia;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość uzyskania uprawnień branżowych.