Elektromonter/Pomocnik elektromontera
  • Poznań

  • 06.09.2021

  • Wynagrodzenie: 18 PLN

Propozycje zatrudnienia w Poznaniu dla elektromontera. Agencja rekrutacyjna i doradztwa personalnego
Personal Progres sp. z o.o. poszukuje osób z Ukrainy do pracy na stanowisko: elektromonter. Wykonywanie pracy na paszporcie biometrycznym.
Najważniejsze zadania:
  • uczestnictwo w montażu i uruchamianiu nowych instalacji przeciwkorozyjnych;
  • usuwanie awarii na instalacjach elektrycznych i przeciwkorozyjnych;
  • pomoc w dokonywaniu specjalistycznych pomiarów instalacji elektrycznych i przeciwkorozyjnych;
  • naprawa i montaż nowych izolacji i zabezpieczeń przeciwkorozyjnych.
Dlaczego warto z nami pracować:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie;
  • Praca tylko w Poznaniu (bez delegacji);
  • Ubezpieczenia grupowe pracowników;
  • Szkolenia rozwojowe i podnoszące kwalifikacje;
  • Młody, rozwojowy zespół;
  • Zarobki od 18 PLN/h netto;
  • Praca na sprzętach i materiałach najwyższej jakości.