Praca z wysokimi zarobkami Elektromonter
  • Łódź

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 18-20 zl

  • Umowa Zlecenie

Agencja pracy dla ukraińców poszukuje osoby na stanowisko:
Elektromonter.
  • Zarobki Ukraińców w Polsce od 18 PLN/h netto.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie zadań mających na celu utrzymanie w sprawności technicznej instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń elektrycznych, urządzeń podlegających dozorowi technicznemu w tym w szczególności:
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych urządzeń i maszyn oraz sporządzanie protokołów przeprowadzonych pomiarów;
  • prowadzenie dokumentacji urządzeń podlegających pod dozór techniczny, suwnic, podnośników;
  • podłączanie nowych maszyn i urządzeń do sieci elektrycznej.

Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV.
FIRMA OFERUJE:Wynagrodzenie netto:
od 18-20 zl/h netto.