Elektromechanik Z Ukrainy Wojkowice
  • Oława, Wrocław

  • 13.07.2021

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko ELEKTROMECHANIK
Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Wojkowice, woj.dolnośląskie.

Rozkład czasu pracy: zmianowy - równoważny system czasu pracy (do 12 godzin),05.00-15.00; 15.00-01.00.
Obowiązki:
  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • wykonywanie prac instalacyjno – montażowych.

  • Wymagania:
    • wykształcenie techniczne;
    • mile widziane uprawnienia spawalnicze, wózka jezdniowego oraz SEP 1kV;
    • doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik/technik utrzymania ruchu).
  • Oferujemy
    • stabilne zatrudnienie na Umowa Zlecenie;
    • wynagrodzenie netto 20 PLN/h;
    • dodatek za godziny nocne, - dodatek stażowy;
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.