Praca na Dolnym Śląsku Electrolux - montaż pralek i zmywarek
  • Świdnica

  • 21/12/2020

  • Wynagrodzenie: 13 - 14 Zl

Agencja pracy dla ukraińców Personal Progres, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko
montaż pralek i zmywarek - obsługa linii produkcyjnej Electrolux.
Zakres obowiązków:
  • obsługa linii produkcyjnej Electrolux;
  • obsługa maszyn - odbieranie wyrobów z maszyny;
  •  sprawdzanie jakości produktów;
  • utrzymanie porządku na linii produkcyjnej;
  • inne zadania zlecone; udzielanie pomocy innym współpracownikom.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub absolwenci oraz studenci ostatniego roku (studia zaoczne; wydziały mechaniczne, elektryczne i mechatroniczne);
  • dobra kultura techniczna.

Firma oferuje:
  • Umowa Zlecenie;
  • stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym i ambitnym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie pakietu medycznego.