Poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji elementów silnikowych
  • Bielsko-Biała

  • 04/01/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

  • Umowa O Prace

Zakład Eaton w Bielsku-Białej zatrudnia ok. 800 pracowników i zajmuje się produkcją zaworów, hydraulicznych kasatorów luzu, dźwigienek do zaworów, carrierów, czyli kluczowych elementów w silniku samochodowym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca przy linii produkcyjnej( Produkcja silników ), w fabryce zajmującej się produkcją części samochodowych;
  • kontrola jakościowa części samochodowych oraz ich ewentualna naprawa zgodnie z instrukcją tak, aby spełniały wymagania jakościowe.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie od 14 Zl netto za godzinę pracy;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • praca na dłuższy okres czasu;
  • opłacone zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość wypłaty zaliczek;
  • PRACA OD 11 STYCZNIA 2021.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność;
  • umiejętność współpracy w grupie;
  • doświadczenie na produkcji/w kontroli jakości będzie dodatkowym atutem.