Pracownik robót drogowych(utrzymanie dróg i Koszenie trawy)
  • Łódź

  • 01.04.2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Oferty pracy dla ukraińców -  pracownik utrzymania drogi ( Pracownik Utrzymania Autostrady ).  Praca w Głowno. Ukrainiec już nie potrzebuje wizy, aby pracować. Zatrudnienie pracowników z Ukrainy.

Opis stanowiska:
  • Zimowe utrzymanie dróg i chodników;
  • Wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i porządkowych;
  • Kontrolowanie, konserwacja i monitorowanie urządzeń stanowiących;
  • Infrastrukturę dróg krajowych.

Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji pracy;
  • brak przeciwwskazań do wykonywania robót na stanowisku robotnik drogowy;
  • doświadczenie w branży drogowej, transportowej lub budowlanej - będzie dodatkowym atutem.

  • Oferujemy:
  • Praca po oswiadczeniu;
  • Umowa Zlecenie;
  • Stałą, pewną i stabilną pracę w perspektywie długoterminowej na pełen etat;
  • Nowy sprzęt do pracy;
  • Inwestycje w nowy sprzęt usprawniający prowadzone prace;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.