Opieka nad osobami starszymi w Polsce
  • Katowice, Wrocław

  • 18/10/2020

  • Wynagrodzenie: 13 Zl

Agencja pracy dla ukraińców poszukuje i przygotowuje do pracy opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Katowice, Wroclaw. Praca w systemie 12 godzinnych. Umowa zlecenie 1h/ 13zł netto. Praca dla Ukraińców w Europie bez znajomości języka.

Obowiązki :
·        wykonywanie zabiegów higienicznych;
·        zaspokajanie potrzeb związanych z odżywianiem;
·        pomoc przy spożywaniu posiłków;
·        utrzymaniu aktywności ruchowej;
·        pomoc przy czynnościach związanych z utrzymaniem porządku w pokojach oraz innych pomieszczeniach.

Oczekiwania:
 Doświadczenie w zbiorowej opiece;
·        empatia;
·        gotowość do pracy w zespole;
·        wysoku kultura osobista.

Praca z zamieszkaniem, w odrębnym domu w sąsiedztwie. Proszę o kontakt jedynie osoby zainteresowane dłuższą współpracą, posiadające doświadczenie.