Praca fizyczna dla mężczyzn z Ukrainy na produkcji w branży meblowej
  • Katowice

  • 21.05.2023

  • Wynagrodzenie: 18,5 PLN/h

Biuro Rekrutacji pracowników Personal Progres sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy na produkcji w branży meblowej
  • szlifierz meblowy, operator maszyn stolarskich.

Wymagania:
  • pracownik z paszportem biometrycznym;
  • umiejętność obsługi narzędzi szlifujących,
  • co najmniej roczne doświadczenie w szlifowaniu elementów z drewna,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność i inicjatywa w pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność.
Obowiązki:
  • zarobki od 18,5 PLN/h netto;
  • przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szpachlowanie, impregnacja drewna itp.);
  • szlifowanie małych elementów drewnianych;
  • szlifowanie drewnianej powierzchni;
  • operator szlifierki do drewna - pomocnik.
  •  dobór odpowiednich narzędzi do szlifowania elementów zgodnie z patrametrami, szlifwanie elenentów zgodnie z wymaganą grubością, szlifowanie elementów do kantów oraz elementów krzywoliniowych, wklęsłych, wypukłych;
  •  układanie gotowych elementów na paletach.