Operator produkcji Denso: montaż klimatyzacji
  • Jobs in Czech republic

  • 26.04.2021

  • Wynagrodzenie: 135 CZ cron

  • Pracovní Smlouva

Zatrudniania pracowników z Ukrainy w Czechach.
Czeska firma są gotowe zatrudnić Ukraińców bez znajomości języka.
Miejsce pracy: Liberec

Opis stanowiska:
  • praca przy składaniu elementów klimatyzacji;
  • prace manualne/fizyczne przy montażu dużych i małych elementów;
  • praca 8 godz. w systemie III zmianowym + dod. godz.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze produkcyjnym;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienność, dokładność;
  • wiza pracownicza 90 dni.

Oferujemy:
  • procedury wizowe i celne;
  • praca na firme,żaden pośrednik;
  • wynagrodzenie – od 135 CZ cron/h netto + możliwość dodatkowych bonusów;
  • możliwość nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę na 90 dni ( Pracovní Smlouva ) z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie 4000 CZ cron/mies;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego, wiza pracownicza;
  • możliwość awansu.

Denso sro dla swoich pracowników oferuje:
  • -premia miesięczna;
  • -premia roczna;
  • -dopłata do obiadów zakładowych.

Republika Czeska pracuje obecnie nad liberalizacją dostępu do rynku pracy, planując rozszerzenie uproszczonego zatrudnienia z obecnych trzech miesięcy na dwanaście. Czeskie firmy są gotowe zatrudnić Ukraińców nawet bez znajomości języka, a zakłady produkcyjne chętnie przyjmą do pracy migrantów, którzy pracowali w podobnych fabrykach w Polsce.