You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Operator obrabiarek CNC - Sinumerik lub Winmax
  • Kielce, Wrocław

  • 27.03.2024

  • Wynagrodzenie: 27-30 PLN/h

  • Umowa O Prace

Firma tokarska we Wrocławiu poszukuję pracowników z Ukrainy, praca - Operator obrabiarek CNC - Sinumerik lub Winmax. Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Na temat wszystkich wakancji udzielamy szczegółowych informacji w tym dotyczących warunków pracy (odzież robocza, pomóc medyczna, zakwaterowanie i przejazd na miejsce robocze). Możliwe są różne lokalizacje, w zależności od potrzeb agencji: Kielce, Wrocław.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora obrabiarki CNC;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność programowania z poziomu panelu sterowania maszyny;
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem, doboru narzędzi i parametrów skrawania;
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • dokładność i punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole.
Twój zakres obowiązków:
  • centrum obróbcze DMG lub Hurco (frezarka ze sterowaniem Sinumerik lub Winmax);
  • wykonywanie obróbki mechanicznej wg dokumentacji rysunkowej i technologicznej.
Zarobki od 27-30 PLN/h netto.

Ubieganie się o pracę