Prace pomocnicze na produkcji Fabryka Silnikow Elektrycznych BESEL
  • Opole

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 15 zl

Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców, Białorusinów poszukujemy osób do prostej pracy produkcyjnej związanej z produkcją Silnikow Elektrycznych.
Zatrudnimy do montażu części samochodowych.. Lokalizacja: Brzeg.
Pracownik produkcji części samochodowych:
mężczyźni. Praca dla Ukraińców w Polsce OD 06-05-2021.
Ciebie oczekujemy?
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym(06:00-18:00, 18:00-06:00);
  • możliwości rozpoczęcia pracy OD ZARAZ;
  • mile widziane zdolności manualne.
Co oferujemy?
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami;
  •  zus ubezpieczenie;
  • bezpłatne pakiety szkoleń;
  • profesjonalne wsparcie Koordynatora;
  • stawkę godzinową od 15 zł netto.
OPIS STANOWISKA:
  • - praca w bezpośredniej produkcji na wydziale produkcyjnym;
    - obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki);
    - praca manualna, kontrolowanie jakości sprawdzanych wyrobów;
    - praca w systemie pracy zmianowej.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny.