Praca na stanowisku: Tapicer meblowy
  • Kępno

  • 16.02.2021

  • Wynagrodzenie: 16,4 PLN/h

Agencja Pracy Tymczasowej Personal Progres poszukuje tapicera samodzielnego lub osoby co ma duże pojęcie o meblach tapicerowanych. Najlepiej pracownika Z Ukrainy. Firma zajmuje się zarówno produkcją jak i sprzedażą tapicerowanych mebli wypoczynkowych (fotele, sofy, narożniki).

Opis stanowiska:
  • - Czynności związane z tapicerowaniem elementów sof, narożników i foteli;
  • - obsługa narzędzi tapicerskich.

Oferujemy:
  • - Umowa Zlecenie z pełnym pakietem ubezpieczeń;
  • - atrakcyjne wynagrodzenie od 17 Zl netto/h;
  • - comiesięczne dodatki do wynagrodzenia;
  • - darmowe zakwaterowanie podczas trwania umowy;
  • - stałą, fachową obsługę ze strony Opiekuna projektu.

Oczekujemy:
  • - Doświadczenia na stanowisku
  • - zaangażowanie w powierzone zadania

Mamy mieszkanie pracownicze.