Praca dla par z Gruzji: pracownik produkcji wyroby z gumy
  • Wałbrzych

  • 14.01.2024

  • Wynagrodzenie: 26,77-33,5 PLN/H

Zatrudnianie Pracowników z Gruzji, oferty pracy na produkcji Walbrzych. Praca Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów gumowych. Zakres obowiązków
  • praca na linii produkcyjnej, kontrola jakości wyrabianych produktów. Dbanie o porządek na danym stanowisku.
Miejsce wykonywania pracy Wałbrzych.
Główne obowiązki:
  • obsługa maszyn zgodnie z technologią i wytycznymi;
  • kontrola wizualna wyrobu.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe.
Specyficzne wymagania:
  • koordynacja wizualno-ruchowa;
  • ogólna sprawność fizyczna;
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • umiejętność pracy w warunkach monotonnych;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilność zatrudnienia (Umowa Zlecenie);
  • wynagrodzenie od 26,77-33,5 Zl/netto h;
  • praca z darmowym zakwaterowaniem.