Magazynier-Operator Wózka Widłowego w Żabia Wola
  • Poznań

  • 31.12.2022

  • Wynagrodzenie: 21 PLN/H

Praca w Poznaniu dla ukraińców od zaraz. Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. z, wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863 poszukuje pracowników na stanowisko:
  • Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego.
Firma rekrutacyjna szuka pracowników z Ukrainy ktorzy już są w Polsce.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa wózka widłowego, rozładunki, załadunki samochodów, magazynowanie towarów, dbałość o dobry stan techniczny wózka widłowego.
NASZA OFERTA:
  • legalne zatrudnienie Umowa Zlecenie
  • wynagrodzenie: 21 PLN/h netto (w zależności od kwalifikacji);
  • cena wynajmu mieszkania - 250 Pln/mies;
  • pośrednictwo wizowe.