Pracownik produkcyjny fabryka okien DOBROPLAST
  • Białystok

  • 02/04/2021

  • Wynagrodzenie: 15 Zl`

Praca dla mężczyzn Białystok. Firma rekrutacyjna z Ukrainy poszukuje pracownika produkcji – pomoc przy załadunku okien.Praca w Stary Laskowiec.
Opis stanowiska:
  • · produkcja okien i drzwi aluminiowych,
  • · obsługa podstawowych maszyn i urządzeń do obróbki,
  • · pomoc przy załadunku konstrukcji aluminiowych (przygotowywanie zamówień do wysyłki i zabezpieczenie ich),
  • · praca w zespole (wsparcie pracy produkcyjnej).

Wymagania:
  • · chęć do pracy,
  • · sumienne wykonywanie obowiązków,
  • · samodzielność w pracy,
  • · dbanie o czystość i porządek na swoim miejscu pracy.

Oferujemy:
  • · zatrudnienie na Umowa Zlecenie w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • · konkurencyjne wynagrodzenie od 15 zl netto/h,
  • · premie uznaniowe,
  • · pracę od poniedziałku do piątku w trybie I-zmianowym (7:00 – 19:00),
  • · możliwość rozwoju, udziału w szkoleniach i projektach,
  • · pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • · odzież oraz obuwie robocze,
  • · dla ambitnych, możliwość awansu.