Oferty pracy na stanowisku Monter fasad Czechy
  • Jobs in Czech republic

  • 03/07/2021

  • Wynagrodzenie: 150 CZ cron

  • Pracovní Smlouva

Agencja pracy dla Ukraińców zatrudnimy od zaraz do pracy na budowie w Czeskiej Republice na stanowisko:
Monter fasad.

 W Czechach maksymalny czas pracy w tygodniu wynosi 60 godzin i jest podzielony na 6 dni z 10 godzinnym dziennym czasem pracy. Co ważne do czasu pracy nie wlicza się przerwy obiadowej.
Wynagrodzenie jest okresowym i obowiązkowym świadczeniem dla pracownika w zamian za wykonaną pracę. Na terenie Czech wynagrodzenie minimalne dla pracowników budowlanych 150 CZ cron netto/h.

Zadania:
  • • montaż drewnianych lub aluminiowych fasad na zewnątrz budynku;
  • • praca na rusztowaniach;
  • • praca na wysokości powyżej 3 m;
  • • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:
  • • Pracovní Smlouva;
  • • stawkę godzinową;
  • • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% do stawki;
  • • możliwość otrzymania zaliczki;
  • • zakwaterowanie i dojazd do pracy;
  • • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
  • • pomoc przy organizacji wyjazdu.

Wymagania
  • • doświadczenie w pracy jako monter fasad;
  • • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;
  • • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • • mile widziane doświadczenie w pracy we Czeskiej Republice na podobnym stanowisku.