Wykończeniówka remonty Walbrzych
  • Wałbrzych

  • 13.10.2021

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o.przygotowując się do realizacji kolejnych projektów, poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik ogólnobudowlany, zatrudniamy legalnie pracowników z Ukrainy, Białorusi.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kilkuletnie;
  • sprawność fizyczna, gotowość do pracy w nadgodzinach;
  • pracownik z paszportem biometrycznym.
Zakres obowiązków:
  • montaż płyt kartonowo- gipsowych na ścianach i sufitach;
    różnorodne zadania jako malarz i lakiernik;
  • wykonanie prac remontowych;
  • różne zadania z zakresu naprawy szkód po pożarach i zalaniach;
  • tapetowanie, malowanie;
Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie! 20 PLN/h netto;
  • zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę.