Pracownik budowlany Niemcy
  • Praca w niemczech

  • 26.11.2021

  • Wynagrodzenie: 10,5 Euro/h

  • A1

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. (licencja nr 21702) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik budowlany.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe budowlane mile widziane;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywanej pracy.
Obowiązki:
  • prace budowlane uzależnione od konkretnego stanowiska;
  • układanie fundamentów;
  • betonowanie, szalowanie;
  • wykonanie szalunków;
  • wykonanie zbrojeń;
  • wykonywanie murów nośnych;
  • wykonywanie ścianek działowych;
  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich;
  • wykonywanie robót towarzyszących (np. izolacyjnych).
Oferujemy:
  • od 10,5 € na godzinę netto;
  • praca od zaraz;
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania 150 €/mies;
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania;
  • zaliczka już po 7 dniach;
  • ubezpieczenie w prywatnej firmie;
  • długoterminowe zlecenie;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy;
  • możliwość premii;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • opieka formalno-prawna;
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy;
  • jasne i przejrzyste umowy;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych;
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika;
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego;
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania.