Praca w Holandii na budowie od zaraz
  • Job in Netherlands

  • 15/04/2021

  • Wynagrodzenie: 7-12 Euro/h

Praca dla Ukraińców w Holandii na budowie,praca Bez najomości języka. AGENCJA PRACY Personal Progres zatrudni pracowników do pracy na terenie Ter Aar:
  • Praca za granica fliziarz glazurnik płytkarz kafelkarz;
  • Tynkarz maszynowy praca w Holandii
  • Monter instalacji sanitarnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Tynkarz:
  • Obsługa maszyn tynkarskich;
  • Pozostałe prace tynkarskie.

HYDRAULIK:
  • ZADANIA MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE.

Płytkarz kafelkarz:
    • Układanie płytek różnego typu na ścianach i podłogach;
    • Fugowanie;
    • Pozostałe prace z zakresu kafelkowania;
    • Umiejętność pracy bez przekładek.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom( od 7-12 Euro/h );
  • Atrakcyjne bonus;
  • Opiekę polskiego koordynatora;
  • Praca z Ukraincami.

WYMAGAMY:
  • doświadczenie w branzy , zawod nie jest konieczny.

PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie.