Praca na budowie Leszno
  • Nowa Sól

  • 08.05.2021

  • Wynagrodzenie: 19-21 PLN

Agencja pośrednictwa pracy Personal Progres zatrudni pracowników budowlanych, oferty pracy: murarz,stolarz budowlany,glazurnik plytkarz, pracownik wykończenia wnetrz.  Poszukujemy pracowników sumiennych i pracowitych nie wymagamy wykształcenia budowlanego. Praca
dla obywatela Ukrainy, Białorusi, Mołdawii.
Opis stanowiska:
  • praca na budowie.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 19-21 PLN/h netto;
  • szkolenia wewnętrzne niezbędne do realizacji projektów;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie na czas realizacji projektu;
  • wysokie standardy pracy i BHP;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • pracę od zaraz;
  • stabilne (również w okresie zimowym), długoterminowe zatrudnienie;
  • bezpłatne:
    • zakwaterowanie;
    • dojazdy do pracy;
    • badanie wysokościowe.

Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja własnej pracy.

 Jesteśmy otwarci na wszystkich pracowników dlatego zapraszamy osoby z Republiki Białorusi  jak i Ukrainy.