Poszukujemy brygadzisty sortowni poczty
  • Kielce

  • 24/05/2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 Zl

Praca w Kielcach dla ukraińców, Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 21702.
Obecnie dla naszego klienta z Kielce poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  • BRYGADZISTA sortowni poczty.

Brygadzista sortowni poczty, zakres obowiązków:
  • pośrednictwo między pracownikami, a zarządem
  • przydzielanie prac podległym pracownikom;
  • nadzór nad podległą brygadą;
  • nadzór nad prawidłowym stanem BHP;
  • wykonywanie przydzielonych prac oraz dbanie o ogólny porządek w podległym obszarze.

Wymagamy:
  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty;
  • język polski.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • szkolenia oraz kursy zawodowe;
  • umowa o pracę na pełny etat;
  • pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna i partycypacja pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym);
  • zarobki 15-16 PLN/h netto.