Brukarzy, grupy brukarskie, pomocników brukarzy
  • Wałbrzych

  • 04/12/2020

  • Wynagrodzenie: 15 Zl

  • Umowa Zlecenie

Firma budowlana poszukuje pracowników na stanowiska:
  • BRUKARZ.
Zatrudnię brukarzy i pomocników do prac przy układaniu kostki brukowej betonowej na terenie Bystrzyca Kłodzka.

Wymagania:
  • - doświadczenie w realizacji robót brukarskich;
  • - praca w zespole, umiejętność organizacji pracy jako brygadzista;
  • - obsługa maszyn brukarskich;
  • - mile widziane: prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wielozadaniowe nośniki osprzętów (miniładowarki BOBCAT).

POMOCNIK BRUKARZA
  • Wymagania
  • -młoda sprytna osoba pragnąca nauczyć się: zawodu brukarza, obsługi maszyn brukarskich, obsługi miniładowarek BOBCAT (pokrywamy koszt uzyskania uprawnień);
  • - mile widziane: prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
  • Zatrudnienie wyłącznie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku;
  • Praca na cały sezon i zimę;
  • Zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem wypłacanym terminowo.

Zakres obowiązków:
    • Układanie kostki brukowej;
    • Zapraszam do kontaktu osoby sumienne, pracowite oraz nie mające problemu alkoholowego.