Praca dla brukarza Uniejów i okolice
  • Turek

  • 07/12/2020

  • Wynagrodzenie: 17 zl

Zatrudnię brukarzy,pomocników brukarzy. Praca przy maszynowym układaniu kostki brukowej, na terenie Uniejów i okolic.
Wymagania :
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć do podjęcia stałej współpracy.

Obowiązki:
  • Układanie kostki brukowej , granitowej;
  • Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.);
  • Obsługa małych urządzeń budowlanych;
  • Przygotowanie podłoża pod nawierzchnie;
  • Prace porządkowe na miejscu pracy.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17 Zl netto/h;
  • Umowa Zlecenie;
  • Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia.

Mile widziane osoby z Ukrainy i Białorusi .

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny +48123945769.