Pracownik fizyczny/ praca w betoniarni Rzeszów
  • Rzeszów

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Praca Rzeszów dla ukraińców.Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1/17 , 37-200 Przeworsk, NIP 7941827089, wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863, NIP: 7941827089, Regon: 383050834 oraz prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702 obecnie poszukujemy osób do pracy w betoniarni.

Obowiązki
  • Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych w Betoniarni;
  • Przygotowanie szalunku i zbrojenia;
  • Sumienność i punktualności;
  • Kontrolowanie jakości wykonanego elementu, kosmetyka produktu.

Wymagania
  • Sumienność, dokładność oraz motywacja do pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
  • Stawkę godzinowa od 14 zl netto;
    • Stale i stabilne zatrudnienie;
    • Wspólne dojazdy do pracy;
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora;
    • Zakwaterowanie, w pełni wyposażone.