Praca na betoniarni
  • Mława

  • 03.09.2021

  • Wynagrodzenie: 17-18 PLN/h

Dla jednego z naszych klientów w branży betonowej region Działdowo, warmińsko-mazurskie poszukujemy pracowników produkcyjnych. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą prefabrykowanych elementów betonowych dla budownictwa mieszkaniowego i niemieszkalnego, inżynierii lądowej i infrastruktury.

Zadania:
  • Przygotowanie form betonowych do zalewania;
  • Wykonywanie elementów betonowych do konstrukcji nośnych budowli;
  • Przygotowywanie zbrojeń;
  • Naprawa elementów betonowych;
  • Obsługa betoniarki;
  • Wylewanie betonu w formy;
  • Ogólne utrzymanie pożądku na dziale.
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy
  • Umowa Zlecenie;
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zakwaterowanie200 Zl;
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
  • 17-18 PLN/h netto;
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu.