Betoniarz praca na prefabrykacji
  • Gorzów Wielkopolski

  • 03.10.2022

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/h

Zakład Prefabrykacji Betonu w Łupowo poszukuje pracowników z Ukrainy: Betoniarz. Praca na podstawie paszportu biometrycznego, nie bierzemy kosztów za sporządzenie dokumentów. Mile widziane doświadczenie w pracy w betoniarni lub w pracach budowlanych.

Obowiązki
  • prace związane ze zbrojeniem na prefabrykacji operator maszyn zbrojarskich do produkcji elementów prefabrykowanych;
  • wbudowywanie go i prefabrykowanie elementów zbrojenia;
  • prace ciesielskie przy składaniu i rozbieraniu form;
  • praca przy produkcji elementów budowlanych.

ZAPEWNIAMY:
  • praca na podstawie umowy zlecenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( od 20 Zl netto/godzina);
  • Możliwość pracy w nadgodzinach;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu( wiza pracownicza do polski, zezwolenie na pracę 2022 );
  • Stałą opiekę ze strony Personal Progres.