Praca dla Ukraińców - montaż zagłówków i podłokietników
  • Czechowice-Dziedzice

  • 02.02.2021

  • Wynagrodzenie: 14,5 -17 Zl

Praca dla Ukraińców bez wizy w Czechowice-Dziedzice. Proseat  wytwarzając wysokiej jakości komponenty wnętrza pojazdu. Spółka należy do międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w produkcji pianek poliuretanowych służących jako wypełnienia przy produkcji foteli samochodowych.

W zakładi prowadzone są procesy tłoczenia i spawania części, produkcji pianki poliuretanowej, elementów z tworzyw sztucznych oraz krojenia, szycia i montażu zagłówków, podłokietników i siedebolsterów

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • montaż elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,

Wymagania stanowiska
• gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;
• punktualność i samodzielność;
• odpowiedzialny stosunek do pracy.

Wynagrodzenie od 14,5 do 17  Zl netto/h.