Pracownik montażu branża Automotive Megatech Plzen
  • Jobs in Czech republic

  • 28.02.2021

  • Wynagrodzenie: 130 CZ cron

  • Pracovní Smlouva

Dla par bez języka dam pracę w Czechach na produkcji. Pracownik produkcji części samochodowych w Megatech Plzen. Agencja pracy Personal Progres poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko pracownika linii produkcyjnej  w fabryce części samochodowych.

Zakres obowiązków:
Praca na linii produkcyjnej ( Pracownik produkcji (części samochodowe).

Kogo poszukujemy:

  • Kobiety oraz mężczyźni;
  • Osoby młode, silne, dobrze radzące sobie z pracą stojącą, w przysiadzie, bądź pochyleniu;
  • Osoby niekarane w przeszłości;
  • Niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Silna motywacja do pracy.
Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Pracovní Smlouva;
  • Pełen zakres ubezpieczeń;
  • Stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju oraz potencjalnym awansem.