Praca w firmie Hutchinson Poland: operator maszyn - pakowanie komponentów
  • Bielsko-Biała

  • 16.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14,5 zl

Praca dla osób bez doświadczenia w Bielsku-Białej. Oferty pracy dla ukraińców od zaraz polsce
Hutchinson Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu posiadającego 90 zakładów w 22 krajach świata. Do zakładu w Bielsku- Białej, produkującego przewody klimatyzacyjne poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn - pakowanie komponentów.
Zakres obowiązków
  1. Zapewnienie przepływu komponentów między produkcją a magazynem,
  2. Wydawanie komponentów na produkcję,
  3. Przyjmowanie komponentów na magazyn,
  4. Przeprowadzanie inwentaryzacji,
  5. Dbanie o stan opakowań i palet.

Wymagania
  • Znajomości obsługi komputera,
  • Komunikatywności, umiejętności współpracy w grupie, bezkonfliktowości,
  • Umiejętności organizacyjnych, kreatywności i samodzielności,
  • Dobrej organizacji pracy.

Co oferujemy
  • Praca w systemie równoważnym- do 12h
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe NW,
  • Pakiet socjalny, Karta Multisport,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14,5 netto/h.

Agencja pośrednictwa pracy pracownicy z Ukrainy.