Робота з деревом

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)

Робота для «майстра на всі руки»

Польща – країна, яка пропонує українцям достатню кількість різних вакансій як для чоловіків так і для жінок. Зрозуміло, що для мужчин, більший вибір вакансій, так як Польща шукає людей з технічною базою знань, а більшість таких – це представники сильної статі. Серед різноманітних пропозицій, можна знайти роботу для «майстра на всі руки», тобто для людини, що розуміється в складанні меблів, їх ремонті, пересуванні, оббивці тощо.

Оскільки велика кількість людей роблять ремонти, переїжджають, займаються оновленням власної квартири та просто потребують майстрів, в разі якоїсь непередбаченої поломки, потрібні і професіонали, які впораються з такими проблемами. Але ці особи мають бути професійно підготовленні і розумітись з меблями і всім, що з ними пов’язано ,так як якщо ви не поводитесь з меблями на «ти», то не варто навіть і братись.

І хоча даний вид робіт не потребує особливої практики, проте бажання і схильність до такого виду ремонтних робіт ніхто не відміняв. Насамперед, потрібно бути готовим виконувати різну ремонтну роботу з меблями, а це не є так просто як здається з першого погляду, це процес доволі клопіткий і вимагає уваги, логіки, конкретних знань і фізичних зусиль.

Тому, якщо ви впевненні у своїх силах і твердо знаєте, що зможете виконувати цю працю, пропонуємо вам достойний заробіток в Польщі, детальніше про роботу можете дізнатись, зателефонувавши:+380689253913 , +380997637184, +380730044013.

Здебільшого робота з меблями – це складання або розбирання потрібних меблів, складання корпусних меблів, ремонт меблів, оббивка меблів, розміщення меблів при потребі на місце. Тобто, робота, що напряму пов’язана з різними випадками, що пов’язані з меблями.
Також бувають вакансії для працівників – різьба по дереву, чистка лісу в Польщі, робота на лісопилці – (потрібне вміння користуватись бензопилою), всі ці варіанти передбачають безкоштовне проживання, дві останні повязані з роботою безпосередньо в лісовому господарстві.

Нагадаємо, що для легальної роботи в Польщі вам потрібна віза, яка передбачає працю за кордоном, а саме Національна віза класу D. Інформацію про візи та про необхідний перелік документів, який потрібно підготувати, ви можете почитати на цьому сайті: http://shengen-viza.com.ua/

В свою чергу, ми обіцяємо допомогти вам в оформленні документів для того, аби відправитись на бажану роботу в Польщу та за потреби надаємо додаткові послуги, що значно полегшать процес пошуку роботи за кордоном.

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.

Kontakt:

Ukraina, Lwów
tel: +38 (068) 92-53-913
tel: +38067-25-82-935

Poland. Przeworsk, ul. Piłsudskiego 1/17

https://www.facebook.com/groups/infojobsua/

https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/

 

×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie