Робота в ресторані

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)


Вакансії в Польщі:робота в ресторані

Ресторан –  заклад, що пропонує нам відпочинок та звичайно, привабливі напої і вишукані страви. Сьогодні, ресторанна індустрія активно розвивається, і кожен заклад хоче бути оригінальним, для того аби виділятись з-поміж інших ресторанів. Часто ресторани пропонують різні програми для свята: живу музику, конкурси, святкове чи стандартне меню, тобто все для того аби клієнт залишився задоволеним і повернувся ще.

Така велика кількість послуг вимагає не меншу кількість працівників, тому в таких закладах часто є вільні вакансії, адже у працівників як і в кожної людини часто щось змінюється: хтось змінює свій вид діяльності, хтось переїжджає в інше місто, а роботу потрібно виконувати.

Польща – одна з тих країн, в якій вистачає ресторанів, тому багато польських роботодавців, шукають українців для співпраці в ресторанному бізнесі.

Звичайно, що найперспективнішими вакансіями є наступні: кухар та офіціант. Але щоб працювати кухарем, потрібно мати відповідні знання, офіціанти заробляють вже менше, але вони мають непогані чайові.

Вже менший заробіток мають помічники кухаря, які в середньому отримують від 8 злотих за годину. Ще зустрічаються вакансії прибиральниць, тут вже менший заробіток, але не потрібно мати відповідної кваліфікації.

Здебільшого, проживання та харчування працівників ресторанів є безкоштовним, що неабияк дозволяє зекономити.

Пам’ятайте, що якщо ви відправляєтесь на таку роботу, не забувайте, що у вас завжди є можливість отримати підвищення, потрібно тільки проявити себе з позитивних сторін.

Повар – людина, яка професійно займається приготуванням страв. Для того, щоб працювати поваром в Польщі, насамперед потрібно розуміти мову, далі вже бути професійно обізнананим у власній праці. Звичайно, як і на кожній роботі, робота поваром вимагає активності та швидкого реагування на замовлення.

Різновиди роботи повара:

1.Шеф-повар (людина, яка робить замовлення потрібного товару для приготування, аналізує та контролює за допомогою кількості замовлень тієї чи іншої страви кількість продуктів, що потрібні, складає меню. В обов’язки повара входить і складання графіку роботи для інших поварів, контролює процес приготування їжі).

2.Повар-кондитер (ця людина виробляє різні кондитерські вироби).

3.Повар-технолог (перевіряє на якість та калорійність продукти).

4.Повар-кулінар (безпосередньо займається приготуванням їжі).

Часто ресторани Польщі потребують прибиральниць. Прибиральниця – людина, що слідкує за чистотою та порядком в ресторані. Для тих, хто думає, що прибирати – це просто, то вони можуть навіть і не обирати дану вакансію, адже в ресторанах для прибиральниці є свої правила, яких необхідно дотримуватись.

Для того, аби працювати в Польщі прибиральницею, можна відправлятись без досвіду та особливих навичок, також не обов’язково знати польську мову.

А вже для того, щоб працювати офіціантом, необхідно володіти польською мовою, адже офіціантам протягом робочого дня потрібно спілкуватись з клієнтами та поварами.

Тобто, якщо є бажання заробляти за кордоном, і цілком влаштовують варіанти заробітку в ресторані, то вакансії знайти не буде великої проблеми. Пам’ятайте, що робота в ресторані може поєднатись з гарним настроєм від прослуховування неймовірно красивої музики, що часто лунає в залі.

Якщо вас зацікавила робота в ресторані, телефонуйте за номерами:

+380689253913

+380997637184

+380730044013

Ми вам допоможемо обрати потрібну вакансію!

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.
×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie