Sprzątanie

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)

Робота прибиральником в Польщі

Прибиральник – людина, яка слідкує за чистотою. Робота в Польщі також пропонує таку роботу для українських заробітчан з непоганою оплатою.

Чисто має бути у будь-якому приміщенні, виробництві, фірмі тощо. Тому людей, які слідкують за станом чистоти потребують різні підприємства, адже кадри завжди змінюються, хтось знаходить іншу роботу, а хтось просто відправляється додому(у випадку якщо працівник з іншої країни), причини звільнення можуть бути різними.

Відтак польські роботодавці, пропонують вакансії, де робота – це прибирання приміщення. Такий вид праці оплачується від 9 злотих за годину.

Зазвичай така робота в Польщі не вимагає попереднього досвіду роботи, але вимагає в належній підготовці фізичного стану та здоров’я. Окрім того, бажання виконувати такий вид роботи.

Фірми –роботодавці видають форми для роботи та більшість забезпечує житлом.

У нас Ви знайдете вакансії прибиральника в Польщі. Якщо плануєте відправитись на роботу прибиральника в Польщу, звертайтесь і ми підберемо Вам потрібну вакансію.

Індивідуально працюємо з кожним, підбираємо вакансію зважаючи на Ваші вміння та вподобання. Якщо потрібно допомагаємо у виготовленні робочої візи, яка дозволяє легальне працевлаштування в Польщі та організовуємо доїзд до місця праці, додаткові послуги.

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.
×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie