Pokojowa praca

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)

Покоївка – це людина, яка здійснює професійне та планове прибирання. Ще в XI-XIXст. покоївки мали обов’язково бути у кожній аристократичній, заможній сім’ї. Сьогодні, тенденція дещо змінилася і нині здебільшого таку людину потребують готельні комплекси та багаті будинки.

Для українців в Польщі також можна натрапити на такі пропозиції. Адже і в Польщі є багато готелів, яким потрібні працівники, що доглядатимуть за станом комплексу.

Зазвичай в готелях, покоївок поділяють на 2 розряди (першого та другого), проте їх завдання та обов’язки однакові.

Обов’язки покоївки:

-зустрічає гостей та проводить до їхнього місця відпочинку;

-займається щоденним, генеральним прибиранням своїх приміщень згідно з прийнятою технологією періодичності;

-змінює постільну білизну та рушники. Прибирає ліжка;

-у разі несправності тієї чи іншої техніки у номері, говорить черговому на поверсі або адміністрації, для того, щоб покликати майстра який доведе до ладу зламаний пристрій;

-стежить за власним зовнішнім виглядом;

-дотримується правил безпеки.

Робота покоївки в Польщі оплачується українцям від 8 злотих за годину. Від працівника, роботодавець вимагає знання розмовної польської мови та бажання працювати на даній роботі.

Робота в Польщі – це можливість заробити непогані кошти. Окрім того, такий вид праці зможе допомогти Вам у накопичуванні коштів на здійснення вже давно задуманої мрії. Нехай робота за кордоном, це далеко не відпочинок, але іноді така поїздка допоможе заробити на здійснення своїх планів.

Пропонуємо Вам до уваги різного виду та типу вакансії для роботи в Польщі. Якщо плануєте відправитись в цю країну на роботу, звертайтесь, будемо раді Вам допомогти. Пропонуємо: свіжі вакансії Польща, робоча віза в Польщу, доїзд до місця праці.

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.
×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie