Робота на м'ясокомбінатах

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)

Останні декілька років українці масово їдуть на роботу в Польщу. Одні відправляються з метою дізнатись більше про країну, при цьому заробляючи кошти, тобто заробіток поєднують з подорожами. Все ж більшість відправляються для того, аби отримувати кращу зарплату аніж в рідній країні. Польські роботодавці не проти бачити на своїх фірмах наших людей, тому і відкривають вакансії для українських громадян. Вакансії є різні: від роботи в полі до людей, які мають певну кваліфікацію (зварювальники, водії, електрики тощо).

Робота на м’ясокомбінатах – це також, один з популярних напрямків праці для заробітчан.

Така робота може бути різною:

-фасування м’яса;

-розбір м’яса;

-прибирання;

-вантажники;

-обробка м’яса.

Заробіток залежить від фірми-роботодавця та від роботи, яку потрібно виконувати. Зарплата починається з 8 злотих за годину (52 грн.) і більше.

Робота в Польщі – це непоганий варіант підзаробити. Якщо Ви готові їхати на роботу в м’ясокомбінат, тоді ми Вам допоможемо знайти надійного роботодавця, що потребує такого працівника. Окрім того, за потреби допоможемо оформити візу та доставимо до місця праці (надаємо послуги пасажирського перевезення).

Дзвоніть:

+380689253913

+380997637184

+380730044013

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.
×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie