Робота на будівництві

Najnowsze Oferty Pracy

(Українська)

Робота на будівництві

З усіх типів робіт у Польщі найбільш популярнішою для українських заробітчан сильної статі є робота на будівництві. Вакансії на будівництво в Польщі різні. Найчастіше зустрічаються наступні:

-арматурники (в середньому 15 злотих за годину);

-гіпсокартонники, маляри (заробіток від 12-15 злотих за годину і більше);

-плиточники, штукатури (12-15 злотих за годину і більше);

-електрики на будову;

-сантехніки на будову;

-утеплення фасадів;

-муляри-каменщики (від 12 злотих за годину і більше);

Робота на будові різна, вона вимагає як і кваліфікованих працівників(електрики, сантехніки тощо), також і людей без досвіду роботи(арматурники, утеплення фасадів), окрім того від Ваших навиків залежить і заробіток. На якійсь посаді він буде вищим, а на якійсь нищим.

Робота на будові зазвичай вимагає фізичної праці, тому здебільшого призначена лише для чоловіків.

Робота в Польщі – це чудовий спосіб заробляти більше. Тому якщо Ви сильний і вмілий чоловік, то чому б не спробувати хоча б на деякий час відправитись за кордон. Всі актуальні вакансії щодо роботи в Польщі дивіться на polandpraca-ua.com. Якщо ж потрібно терміново знайти роботу в Польщі, телефонуйте і ми підберемо найбільш підходящу Вам вакансію.

Наші контактні дані:

+380689253913

+380997637184

+380730044013

Окрім роботи в Польщі допоможемо оформити візу, яка передбачає легальну роботу за кордоном якщо це потрібно. За потреби допомагаємо оформити документи для роботи в Польщі і відвозимо до місця праці. Звертайтесь, будемо раді допомогти Вам!

Wyszukaj oferty pracy:

Legalną pracę w Polsce

Strona internetowa stworzona dla ludzi, którzy chcą znaleźć dobrą pracę w Polsce. U nas znajdziesz dużą bazę ofert pracy, z pomocą których można łatwo підшукаєте płatną pracę za granicą.
×

Proszę mi

Zostaw swoje nazwisko i numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie